0216 379 7 379

Servisimiz, İstanbul Anadolu yakasında tüm semtlerde kombi cihazlarınıza servis hizmeti vermektedir. Servis hizmeti sunduğumuz ilçeler: Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar‘dır. Bölgelerde bulunan mobil ekiplerimiz sayesinde aynı gün hizmet alma imkanınız mevcuttur. Marka gözetmeksizin tüm cihazlarınıza uzman personelimiz tarafından orijinal yedek parça, hızlı ve ekonomik servis garanti ediyoruz. Firmamız her marka için orjinal yedek parça ile onarım sağlar. Cihazlarda oluşacak elektronik kart arızalarında onarım esnasında maliyetleri düşük tutabilmek adına kartın değişimi yerine tamir seçeneği de tercih edebilirsiniz. Bu durum tamir olamayacak kadar ağır elektronik darbe almamış olan kartlar için mevcuttur.

Onay Teknik kombi servisi

Güleryüzlü, kaliteli, hızlı ve ekonomik servis hizmeti standartlarımız arasındadır.

Firmamız, kombi arıza ve bakım hizmetleri, profesyonel cihazlar ile tesisat ve petek temizliği, cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler mevcuttur. Değişim yapılan parçalar bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi bakımı yılda bir kez mutlak surette yapılmalıdır. Bakımda yapılması gerekenler:
Kombi içinde ve yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.
Kombi girişindeki tesisat Filitresi sökülüp temizlenmeli.
Brulör temizlenmeli.
Ateşleme Elektrotları bakımdan geçmeli.
Fan Motorundaki tozlar temizlenmeli.
Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmeli.
Gerekirse gaz basılmalı NTC termostatların değerleri ölçülmeli. Düşük değerli, hassaslığını yitirmiş N.T.C Termostat değiştirilmeli.
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.
Sıcak su akışı kontrol edilmeli.
Baca bağlantı haznesi temizlenmeli.
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.

Bakım Kampanyası

Kombi bakım kampanyası

Petek Temizliği Kampanyası

Kombi bakımı yapıldığı sırada yada yalnızca petek temizliği de yapılabilir. İki işlemin beraber yapılması daha çok fayda sağlar. Petek ve tesisatın temizliği atölyemiz tarafından profesyonel cihaz ile petekler sökülmeden özel kimyasallar ile itina ile yapılmaktadır. Bu yapılan işlem sayesinde tesisat ve peteklerde biriken kir, tortu benzeri maddelerden arındırılır. Kombi cihazınız suyu daha rahat aktardığı için cihaz yorulmaz, rahat ve randımanlı çalışması neticesinde kombi ömrüne fayda sağlar. Bu temizlik sayesinde yaklaşık %40 daha az gaz tüketerek keyifli bir sıcak ortam sağlar.

Petek Temizliği kampanyası