KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi, günümüzde doğalgaz ısınmada kullanılan en mühim gereksinimlerinin başında gelmektedir. Doğalgazlı olan konutların tamamına yakınında kombi ismi verilen araçlar kullanılmaktadır.

Çünkü, petekler aracılığıyla konutun her köşesinde eşit ısının sağlanması için kombiye gereksinim duyulmaktadır. Bu bakımdan konforlu ısınmada kombiler olmazsa olmaz cihazlar olarak hayatımızda mevcudiyet göstermektedirler.

Adana Kombi Servisi

KOMBİ BAKIMI

Kombi Bakım hizmeti alarak kombinizden kış süresince sorunsuz halde sıcak su ve ısınma için en yüksek performansı almanız sizin elinizde. Periyodik kombi bakımı cihazın ömrünü uzatan, muhtemel bir zamansız arıza riskini ortadan kaldıran ve iyi bir ısınma sağlayarak kaliteli bir kış geçirmenizi sağlar.

Kombi Bakımı ve Kombi bakım kampanyaları ile alakalı bilgi alabilmek isterseniz servisimizi arayarak fiyatlar ile alakalı gerekli malumatları alabilirsiniz. Kombi Servisi, acil kombi gibi durumlar söz konusu olduğunda 7/24 yardımcı olabilmek için hazırdır.

Kalorifer, Kombi Petek Temizliği

Kombi Petekleriniz Isınmıyorsa Temizlik Vakti Geldi. Kombi Servisi olarak Isınmayan kalorifer, kombi sıcak su peteklerini veya alt bölümü ısınmayan petekleri makine ve kimyasal solüsyon ile sökmeden temizliyoruz.

Kalorifer, kombi petekleri bulunmuş olduğu ortamda içinden geçen sıcak suyun yüzünden sıcaklık sağladığından dolayı peteklerin içlerin de kir olmaması gerekmektedir. Servis talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayınız