0216 379 7 379

Klima Servisi
Klima Servisi

Klima Servisi olarak tüm İstanbul Anadolu yakasında iklimlendirme sorunlarınız için kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Klima artık günümüzde evlerde, işyerlerinde, her tür vasıtada ve ihtiyaç duyulan her noktada iklimlendirme amaçlı olarak sürekli kullanılmaktadır. Servisimiz; montaj, demontaj, gaz şarjı, arıza ve bakım olmak üzere tüm problemleri hızlı bir şekilde giderir. Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde konumlanan mobil ekiplerimiz vasıtası ile beklenen hızlı servis deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.

Hem sizin can güvenliğiniz için, hemde klimanızın uzun ömürlü ve sağlıklı çalışması için montajı hiçbir şekilde kendiniz yapmayın yada uzmanı olmayan kişilerden yardım talep etmeyin. Tasarruf yapmak adına deneyimli olmayan kişilerin yardımı ile yapılan işlemler sizlere sonrasında daha fazla masraf ettirebilir. Cihazlarınızın bakımını yılda bir defa mutlaka yaptırmalısınız, klima bakımı yapılmamış cihazlar içinde biriken çeşitli mikroplar yüzünden size ve sevdiklerinize zarar verebilir, bu yapılan bakımlar ile klimanın sebep olabileceği hastalıklardan uzak kalmış olursunuz ve klima cihazınız da bakımlı olarak çalıştığı için cihaz ömrü için katkı sağlamış oluruz.
Klima Kombi Servisi hızlı ve ekonomik çözümler
Klima Kombi Servisi hızlı ve ekonomik çözümler

Atölyemiz özel servis olup her marka, model ve tipdeki cihazınıza servis hizmeti vermektedir. Montaj başlı başına uzman kontrolünde yapılması gereken bir iştir. Firmamız yenilikleri takip eden dinamik kadromuz ile cihazlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Sonuç olarak:

Her marka cihazınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Yüksek adetli montaj, demontaj işleriniz harici tüm işleriniz aynı gün içinde sonuçlandırılır.

Yapılan tüm işlemler 1 yıl firmamız garantisi altındadır.