KLİMA SERVİSİ

Klima Servisi | En İyi Klima Montaj Servisi

İklimlendirme Sektöründe Tanınmış Bir Alt Yapıya Sahibiz. Bakım Temizlik Montaj ve Tamir Hizmetleri.

Bizi Hemen Arayın Kampanyamız Olan %30 Servis Ücretimizden Yararlanın

Tüm Klima Arızalarınızda, Anında Klima Servis Hizmeti Veriyoruz

Tüm Marka ve Model Klimalarınıza Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Servis Hizmeti Sunuyoruz


Adana Klima Servisi

KLİMA TAMİR VE BAKIMI

Hizmet kalitesini ön planda tutuğumuz, her daim sual ve sorunları kısa müddette bertaraf ettiğimiz bir yol izlemekteyiz. Özellikle klima tamir işlemi sırasında, parça değişimi lüzumlu olan durumlarda orijinal parçalar ile değişimi yaparak uzun süreli onarım işlemini yerine getirmekteyiz.

Firmamız klima servisi olarak 7/24 iletişime geçebileceğiniz geniş bir kontakt ağına sahiptir. Meydana gelen tüm klima bakım ve tamir işlemleriniz, profesyonel kadromuz vasıtasıyla yapılmaktadır.

KLİMA MONTAJI

Klima montajı direkt klima cihazınızın eskimesini ve verimini etkileyen mühim bir faktör olmakla beraber klimanızın doğru yere monte edilmesi de yüksek ehemmiyet taşımaktadır.

Yanlış yere monte edilen klimalardan arzu ettiğiniz verimi asla alamazken aynı zamanda devasa düzeyde enerji sarfiyatıyla karşılaşabilmektesiniz. Klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol edildiği takdirde klimanızın ömrü kısalmaktadır.

Kullandığınız klimanın “BTU” değerine göre monte edileceği ortamda en müsait yeri seçmeniz size destek olacaktır. Sizlere profesyonel ekibimizle daima klima montajında her marka klima ve şartlarda hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Arayınız