İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi

Her marka kombi cihazının periyodik bakım ve onarımını en müessir biçimde icra eden firmamız, İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi olarak her vakit güvenle başvuracağınız bir firmadır. Kombinin su sızdırması, su basıncının devamlı düşmesi, gürültülü yada patlamalı yanması ve çalışmaması, suyu ısıtmaması, doğalgaz faturasının yükselmeye başlaması gibi sorunlarda her zaman profesyonel çözümler üreten “İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi” firmamız, 7/24 kombi arızalarında yalnız bir telefon uzaklığındadır.

 

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi

 

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Tamiri

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Tamiri, kombinizde olası bir arıza durumunda öncelikle cihaz testlerine başlanır ve petek radyatörleri, kombinin sıcak suyu kontrol edilir. Kombinin içi açılarak profesyonel cihazlarla ve uzman kadromuzla arızalı parçalar tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir. Müşteri onayından sonra orijinal yedek parça ile değiştirilerek onarım yapılır. Tüm kombi arızası ve problemler giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez test edilir. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi 7 24 acil kombi tamiri için bizi hemen arayınız.

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Bakımı

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi kombi Bakım hizmeti alarak kombinizden kış süresince sorunsuz halde sıcak su ve ısınma için en yüksek performansı almanız sizin elinizde. Periyodik kombi bakımı cihazın ömrünü uzatan, muhtemel bir zamansız arıza riskini ortadan kaldıran ve iyi bir ısınma sağlayarak kaliteli bir kış geçirmenizi sağlar. Kombi Bakımı ve Kombi bakım kampanyaları ile alakalı bilgi alabilmek isterseniz servisimizi arayarak fiyatlar ile alakalı gerekli malumatları alabilirsiniz. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi, acil kombi gibi durumlar söz konusu olduğunda 7 24 yardımcı olabilmek için hazırdır.

 

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Montajı

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi montajı cihaza bağlı kalıp uygunluk çerçevesinde yapılmaktadır. Yapılan bütün bağlantılı elemanlarla ve noktalarla test edilmelidir. Tesisat bağlantısı yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli ve gaz bağlantısı da yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise ne olursa olsun yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Yeni bir kombi satın aldığınızda yada eski kombinizde değişiklik yapmak istediğinizde cihazınız montajının müstahsil şirketin ve gaz dağıtım şirketinin şartnamelerine uygun olarak yapılması gerekmektedir. Bu hem sizin güvenliğiniz için aynı zamanda kombinizin muntazam bir biçimde çalışması için mühim bir durumdur. 7 24 Acil kombi servisi için hemen bizi arayın.

 

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi

 

Kalorifer, Kombi Petek Temizliği

Kombi Petekleriniz Isınmıyorsa Temizlik Vakti Geldi. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi olarak 7 24 Isınmayan kalorifer, kombi sıcak su peteklerini veya alt bölümü ısınmayan petekleri makine ve kimyasal solüsyon ile sökmeden temizliyoruz. Kalorifer, kombi petekleri bulunmuş olduğu ortamda içinden geçen sıcak suyun yüzünden sıcaklık sağladığından dolayı peteklerin içlerin de kir olmaması gerekmektedir.

 

Petek temizliği; Boru çapının, petek kanallarının kimyasal solüsyonlarla petekleri sökmeden ve etrafı kirletmeden meydana getirilen temizliktir. Petek temizliğine ehemmiyet verilmezse kışın sıcaklık düşmektedir.

kimyasal solüsyonlarla meydana getirilen petek temizliği kış başlamadan yapıldığında peteğin ısınmaması gibi sorunlar yaratmaz. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Servisi tarafımızca yapılan petek temizliğinden sonra oluşan tortu tabakası ve çamurlaşmayı gerekli cihazlarımızla temizlemekteyiz. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Arızası ile ilgili diğer yazımızı okumak için tıklayınız.

Petekleriniz kalorifer tesisatının içindeki suyun oluşturduğu kireçlenme ve korozyona maruz kalmaktadır. Özellikle su içindeki kireç, peteklerin içinde kireç tabakası oluşturduğundan ve oluşan bu kireç tabakası kalorifer iç yüzeyine yapışmaktadırlar. Yapışan bu kireçlenme yüzünden borunun ve petek kanallarının tıkanmasına sebep olur bunlar ısınma sorunu yaşamanıza sebebiyet verir. İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kombi Arızası numaramızı arayarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler

-Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan kirlenmiş tutucular temizlenir.

-İlk önce kombinin sıcak su ve kaloriferi çalıştırılıp kontrol edilir.

-Su şalteri filtresinin kontrolü test edilir. Kombi filtre temizliği.

-Kombide elekronik aksamında bi sorun varmı diye test edilir.

-Kombinin tamamı kirlilik yönünden test edilir, ve temizlenir.

-Kombiye ilişik brülör ve yanma işlevinin kontrolü sağlanır.

-Emniyet kontrolü emniyet elemanlarının kontrolü yapılır.

-Gaz ölçümü ayarı ve gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir.

-Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme işlevleri test edilir.

-Isı eşanjörünün kontrolü sağlanır.

-Kombi su sızdırma testi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayınız