Ataşehir Klima Servisi

Kategori: Klima | 0

0216 379 7 379

Ataşehir Klima Servisi
Ataşehir Klima Servisi

 

Atölyemiz Ataşehir Klima Servisi olarak bölgede gereksinim olan güvenilir klima servisi ihtiyacına çözüm sunar. İstanbul ‘un yenilikçi ve modern mimarisi ile parlayan gözde ilçemize yaraşan, göz dolduran bir anlayış ile teknik servis sunuyoruz.

Klima cihazlarınız için marka gözetmeyecek şekilde her marka ve model klimaya donanımlı ve deneyimli teknisyenler tarafından müdahale edilir. Klima bakımı, arıza bakım onarım, montaj, demontaj gibi arzu edilmeyen tüm sıkıntılar için ekonomik ve hızlı çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz. Donanımlı servis araçları ile aynı gün çözüm ve aynı gün servis anlayışı ile klimalarınıza müdahale edilir. Siz de bizi aradığınız zaman telefonda karşınıza çıkan personelimiz isteklerinizi dikkatle dinler, ihtiyacı tespit ederek size beklediğiniz açıklamaları yapar ve servis personeli de bilgi sahibi olarak servis noktasına ulaşır. Bunun neticesinde hizmeti alan ve sağlayan taraflar oldukça kolay iletişim kurarak verilen servis kolay ve kaliteli gerçekleşir. Siz de Ataşehir’de bakım, onarım gibi tüm klima ile ilgili ihtiyaçlarınızda rahatça arayabilirsiniz.

Servis Bölgesi

Aşık Veysel  · Atatürk  · Barbaros  · Esatpaşa  · Ferhatpaşa  · Fetih  · İçerenköy  · İnönü  · Kayışdağı  · Küçükbakkalköy  · Mevlana  · Mimarsinan  · Mustafa Kemal  · Örnek  · Yeniçamlıca  · Yenisahra  · Yenişehir

Sonuç olarak hızlı ve kaliteli bir servisi ekonomik olarak elde edersiniz. Kredi kartı geçerlidir, araçlarımızda mevcut mobil pos cihazı ile kapınızda rahatça ödeme yapabilirsiniz. Yapılan işler firmamız garantisi altındadır.

Bir Cevap Yazın